Anneler Günü Hediyeleri

0
515

Anneler Gününde Hediye Edebileceğiniz Kişiye Özel Hediyelikler

Bir çoğumuz dünyada en kutsal varlık olarak annemizi biliriz. Ona olan sevgimizi ifade etmek için ne bir hediye ne de yılın bir günü yeterli olmaz aslında ama yine de sembolik de olsa hemen hemen hepimiz anneler gününde annemize çeşitli hediyeler alırız. Eğer anneler günü hediyesi olarak kişiye özel ürünler düşünüyorsanız işte sizin için tavsiyelerimiz :

Anneye Özel Resimli Plaket 

Resim baskısı ve güzel temenni cümlelerinden oluşan bir metal plaket, ömür boyu saklanabilecek güzel ve anlamlı bir hediyelik olacaktır.

Kişiye Özel Resimli Çikolata  

Benim annem dünyalar tatlısıdır, ben de ona kendisi gibi tatlı mı tatlı bir hediye almalıyım diyorsanız kişiye özel resimli çikolata sizin için mükemmel bir anneye hediye ürünü olacaktır.

Yasin Kitabı ve Tesbihten Oluşan Hediyelik Takım 

Annenize hediye olarak manevi yönü ön planda olan bir armağan vermek istiyorsanız size tavsiye edebileceğimiz başlıca hediyeliklerden birisi yasin kitabı ve kokulu tesbih ürünlerinden oluşan takım şeklinde bir paket olur. Yasin cüzünün üzerine isim baskısı ve kısa temenni cümleleri de ekleyerek ürünü kişiye özel hale getirebiliriz.

Özel Ciltli Kura’nı Kerim ve Seccadeden Oluşan Takım 

Bir önceki seçeneğe alternatif olarak Kuranı Kerim ve seccade ile oluşturulmuş bir kombin düzenleyebiliriz. Mevlüt için yasin kitabı ürünlerinde olduğu gibi Kuranı Kerim’in de dış cildine metal baskı veya pleksi glass malzeme ile kişiye özel yazı yazabilmek mümkündür.