Babalar Günü Hediyesi

0
236

Babalarımız. Evlerimizin direği, gölgesine sığındığımız ulu çınarlar. Bize kol kanat geren, bütün yükümüzü üstlenen ve ömrünü ailelerine adayan süper kahramanlarımız. Babalarımızı hatırlamak için bir güne ihtiyacımız yoktur aslında. Ancak babamıza olan saygı ve sevgimizi ifade etmek için babalar günü hediyesi vermek hiç de fena bir fikir değildir.

Hediyelik dediğimizde hele de özel gün hediyeliği dediğimizde bir çoğumuzun aklına genellikle nasıl bir şey hediye edeceğimiz konusunda bir fikir gelmez. Bu bakımdan size yardımcı olabilmek adına bir kaç fikir paylaşalım.

Babaya Özel İsim Yazılı ve Resim Baskılı Plaket

Son zamanlarda kişiye özel hediyeliklerin en çok tercih edilen ürünler olduğunu hesaba katarsak resim baskılı ve üzerinde iyi dilek bildiren kişiye özel yazıların olduğu bir plaket babalar günü için en uygun hediyeliklerden biri olacaktır.

İsim Baskılı Plaket Kutu İçerisinde Kur’an ve Tesbihten Oluşan Kombin

Babalar günü hediyesi olarak tercihiniz manevi yönü ağır olan bir üründen yanaysa bu şekilde bir kombin tam size göre demektir. Bu kombinde renk seçimi yapılırken tercihi siyah ve lacivert renklerden yana kullanmak daha uygun olacaktır.

İsme Özel Kutuda Tesbih

İsme özel kutuda tesbih de kişiye özel hediyelikler kategorisinin çok tercih edilen ürünlerden biridir. Böyle bir ürün haliyle babalar günü için de son derece uygun olacaktır.