Fotoğraf Baskılı Çikolata

0
364

İsim baskılı çikolata ile beraber fotoğraf baskılı çikolata da son zamanlarda çokça tercih edilmeye başlanan hediyelik ürünlerden biridir. Özellikle mevlitlerde ve özel gün organizasyonlarında sıklıkla tercih edilmeye başlandığını görmekteyiz.

Organizasyonlar haricinde yine kişiye özel hediyelik olarak da düşünebileceğimiz fotoğraf baskılı çikolata farklı şekillerde tasarlanıp alıcısına sunulmaktadır. Aroma açısından incelediğimiz zaman sütlü çikolata ve bitter çikolata modellerinin olduğunu görmekteyiz.

Çikolatanın kutusu da farklı maddelerden üretilebilmektedir. Karton kutulu, metal kutulu ve ahşap kutulu çikolata modellerini görmek mümkündür. Fotoğraf baskısı kutu üzerine uygulanabildiği gibi çikolata ambalajlarına da uygulanabilmektedir.

Fotoğraf baskılı çikolata alırken dikkat etmemiz gereken hususlara da kısaca değinelim. Gıda kategorisine dahil olan her üründe olduğu gibi çikolata alırken dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ürünün hijyenik olup olmadığıdır. Bunun yanı sıra ürünün taze olup olmadığı da üzerinde önemle durulması gereken bir başka noktadır. Bunlar haricinde sipariş ettiğimiz çikolatanın bize hangi şartlarda gönderildiği de dikkat etmemiz gereken detaylardandır.

Fotoğraf Baskılı Çikolata Nereden Temin Edilir ?

Kişiye özel fotoğraf baskılı çikolatayı mevlidimvar.com’dan kolayca temin edebilirsiniz. Her türlü mevlit hediyeliği ile beraber isim ve resim baskılı çikolata imalatı da yapan mevlidimvar.com’un müşterileri ile bağlantı kurduğu farklı alternatif kanalları mevcuttur.

Aktif şekilde faaliyet gösteren Facebook ve İnstagram sayfalarından mesaj yolu ile mevlidimvar’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca kurumsal telefon numarası ve Whatsapp yolu ile de iletişim kurabilir siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz.