Hediyelik Çikolata Kutusu

0
289

Kişiye özel hediyeli kategorisinde kendisine yer bulan ve popülaritesi günden günde daha da artan ürünlerden birisi de hediyelik çikolatadır. Çikolata toplu organizasyonlar için tercih edildiği gibi, kişiye özel hediyelik olarak da rağbet gören bir üründür. Tabii ki çikolatanın hediyelik ve kişiye özel sıfatlarını kazanmasındaki en önemli faktör çikolata kutusudur.

Hediyelik çikolata kutusu farklı maddeler kullanılarak imal edilebilir. Baktığımız zaman çoğunlukla metal veya kartondan imal edilen çikolata kutularını görsek de, ahşap malzemeden üretilen hediyelik çikolata kutusu modelleri de mevcuttur.

Kutunun üzerine genelde isim, kısa not yazılmakta ve fotoğraf baskısı yapılmaktadır. Baskı tekniği metal ve karton malzemeden üretilen çikolata kutularında dijital baskı şeklinde görülürken ahşap kutuda CNC lazer uygulaması şeklinde görülür. İsim ve fotoğraf baskısı dışında ekstra aksesuar kullanarak çikolata kutusunu daha renkli hale getirmek de oldukça kolaydır.

Hediyelik çikolata kutusu şekil olarak da farklılık gösterebilir. Yani kare şeklinde veya daire şeklindeki çikolata kutusu modelleri oldukça yaygındır. Yine boyut olarak da değişik ebatlarda çikolata kutusu temin etmek oldukça basittir.

Hediyelik çikolata kutusunu gerek çikolatası ile beraber gerekse çikolatasız olsun internet üzerinden rahatlıkla tenin edebilirsiniz. Kişiye özel hediyelik ürünlerin online satışını yapan mevlidimvar.com sitesi aracılığıyla kolayca çikolata siparişi verebilirsiniz.

mevlidimvar.com’a site haricinde sosyal medya kanalları aracılığı ile de kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmaya ait kurumsal telefonlar ve Whatsapp hattı aracılığı ile de kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.