İsim Baskılı Yasin Kitabı

0
2919

İsim baskılı Yasin kitapları da tıpkı diğer Yasin cüzleri ve kitapları gibi içerisinde Yasin-i Şerifle beraber başka birçok sure ve duayı barındıran cüz kitaplarıdır. Dış yüzeylerine diğer Yasin kitaplarından farklı olarak  isim veya temenni yazılabilmektedir. Veya ileride hatırlanması istenilen özel bir tarih de hatıra olarak dış yüzeye basılmaktadır.

İsim baskısı için normal dış kaplama tercih edilebileceği gibi kadife kaplamalı dış yüzey de tercih edilebilir. Kadife kaplama normal yüzeye göre daha estetik görünüm sağlar. Firmamızdaki isim baskılı yasin kitapları ebatları çeşitlilik göstermektedir. Cep boydan orta boya kadar farklı boyutlarda ürünler mevcuttur.

İçeriklerinde Yasin Suresi, Nebe (Amme) Suresi, Mülk Suresi, Namaz Sureleri, Ayetel Kürsi, Nazar Ayeti gibi sure ve ayetleri, istiğfar duası, hatim duası, Salat-ı Münciyye gibi duaları bulmak mümkündür.

Mevlüde özel düzenlettirilen cüzler, mevlüdün ileriki zamanlarda da güzel bir anı olarak hatırlanmasına yardımcı olur. İsim baskılı yasin kitapları sadece mevlütler ve özel günler için değil, aynı zamanda şahsa özel hediyelik olarak da düşünülebilir. Anne babaya, akrabaya, komşulara, arkadaşlara verilebilecek en güzel hediyelerdendir. Ayrıca vefat etmiş yakınlarımızın adını yazdırarak onların her zaman hatırlanmasını, ruhlarına fatiha okunmasını sağlayabiliriz.

Mevlidimvar.com’dan 7 gün 24 saat toptan yasin kitabı satın alabilir, misafirleriniz için mevlüt hediyelikleri bulabilirsiniz.