İsimli Bebek Çikolatası

0
65

İsimli bebek çikolatası özellikle son zamanlarda bebek mevlidi hediyelikleri arasında yerini almaya başlayan ürünlerdendir. Bebek çikolatası bir çok farklı şekilde imal edilebilmekte değişik modellerde süslenerek alıcılarına sunulabilmektedir.

İsimli bebek çikolatası kız bebek için ayrı, erkek bebek için ayrı konseptlerde düzenlenmektedir. Diğer mevlüt hediyeliklerinde olduğu gibi isimli bebek çikolatasında da çoğu zaman erkek bebek için mavi kız bebek için ise pembe renklerin hakim olduğu desenler göz önüne çıkmaktadır.

İsimli bebek çikolatası metal kutuda olduğu gibi kalın karton pakette de hazırlanabilmektedir. İsim baskısı uygun renk seçimi yapılarak düzenlenmektedir. Kutu üzerine olduğu gibi çikolata ambalajlarına da aynı şekilde baskı yapmak mümkündür.

Çikolata kutusunun üzerini kurdele, fiyonk gibi renkli aksesuarlarla süsleyerek görsel açıdan daha güzel hale getirilebiliriz. Ayrıca çikolataya uygun renkteki diğer mevlüt hediyeliklerinden de temin ederek güzel bir kombin oluşturabiliriz.

Ürünün hazırlanma süreci duruma göre değişiklik gösterse de genel itibariyle isim baskısı ve desen işlemeleri yapılmış halde 2-3 gün içerisinde hazır hale gelmektedir. İsim baskılı bebek çikolatasını nasıl temin edebileceğimiz konusuna gelince de ürünün kargo ile istenilen yere kolaylıkla gönderilebildiğini görmekteyiz.

Bebek çikolatası modellerini mevlidimvar.com adresinde bulabilir, modelleri inceleyebilir ve bu site üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Yine aynı şekilde mevlidimvar.com’a bağlı olan sosyal medya hesapları üzerinden de yetkililerle irtibata geçebilir, rahatlıkla ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.