İsme Özel Yasin Kitabı

0
654

İsme özel yasin kitabı mevlitlerde ve özel günlerde dağıtıldığı gibi kişiye özel hediyelik olarak da düşünülebilecek bir üründür. İsme özel yasin kitabı  her kategoride bir çok farklı çeşidi mevcuttur.

Ürünü renk seçenekleri bakımından ele alacak olursak; mavi, pembe, fuşya gibi bebek mevlidine uygun renklerde ürün olduğu gibi siyah, lacivert, bordo gibi vefat mevlitlerine uygun ürünleri bulabilmek de mümkündür.

İsme özel Yasin kitabını kategorize ederken göz önüne alınacak hususlardan birisi de kitabın dış yüzeyidir. Bazı ürünlerin dış yüzeyi normal Yasin kitaplarınınki gibidir. Bu şekildeki cüzlere isim baskısı uygularken sticker yöntemi kullanılır.

Kadife kaplı ürünlere isim baskısı uygularken kullanılan yöntem ise metal veya pleksi madde üzerine baskı uygulamak şeklindedir. Bir diğer tür olan özel tasarım ürünlerin kapak dizaynı ise tamamen alıcının isteğine göre düzenlenebilmektedir.

İsme özel Yasin kitaplarına isim baskısının yanı sıra kısa anı cümleleri de eklenebilmektedir. Böylece ürün sıradanlıktan kurtularak daha değerli hediyelik nesneye dönüştüğü gibi öğretmenler günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günler için de harika bir hatıra eşyası haline gelmektedir.

İsme özel yasin kitabı fiyatları ve modelleri arasından size en uygun olanları seçip mevlidimvar.com‘dan güvenle sipariş verebilirsiniz. İster kapıda ödeme, ister kredi kartınızla online ödeme yapabilirsiniz.