Kız Bebek Mevlüdü İçin Hediyelikler

0
485

Bebek mevlüdü doğumdan belli bir süre geçtikten sonra kesin bir tarihi olmamakla beraber genellikle doğan bebeğin kırkında organize edilen mevlittir. Bebek mevlidi uzun yıllardan beri gelenek halini almış ve kesinlikle ihmal edilmeden kutlanagelmiştir.

Bebek mevlidi ister kız bebek olsun ister erkek bebek olsun davetlilerin çağrıldığı kalabalık denecek bir ortamda eda edilmektedir. Mevlide gelen davetlilere de bir takım hediyeler, mevlit hatırası olabilecek nesneler armağan edilmektedir.

Kız Bebek Mevlüdü İçin Hediyelikler Nelerdir ?

Kız bebek mevlidi hediyelikleri de diğer mevlit hediyeliklerine benzerlik gösteren ürünlerdir. Klasik mevlüt hediyeliklerinden olan isim baskılı yasin kitabı, kokulu tesbih, bebek mevlit şekeri, bebek mevlit çikolatası gibi ürünlerdir.

Bu ürünler tek başlarına olduğu gibi kombin haline getirilerek de sunulabilir. Hatta uygun renkler seçilerek oluşturulan mevlit paketleri daha hoş gözükmekte, ortama daha güzel bir renk katmaktadır.

Tıpkı yasin kitabı gibi diğer ürünler de üzerlerine uygulanan isim baskısı ile kişiye özel hale getirilebilmektedir. İsim baskısı sticker ağırlıklı olmak üzere çeşitli yöntemlerle düzenlenmektedir.

Kız Bebek Yasini Hediyelikleri

Kız bebek mevlüdü için gerekli olan herşeyi online mevlüt hediyelikleri satışı yapan mevlidimvar.com‘dan temin etmek oldukça kolaydır. Mevlidimvar.com; her türlü kişiye özel mevlit hediyeliğini bulabileceğiniz oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip SSL sertifikalı alışveriş sitesidir.

Direkt site üzerinden sipariş verilebildiği gibi, siteye bağlı olarak faaliyet gösteren facebook ve isntagram sayfaları aracılığıyla da sipariş vermek mümkündür. Ayrıca Whatsapp üzerinden de her türlü ürün siparişi verilebilmektedir.

Tüm kız bebek mevlüt paketlerini https://www.mevlidimvar.com/kiz-bebek-mevlut-paketi kategorisinden inceleyebilirsiniz.