Kokulu Tesbih Fiyatları

0
303

Toplumumuz tarafından icra edilen bir çok farklı mevlit türü vardır. Bunların başlıcaları bebek mevlidi, sünnet mevlidi, asker mevlidi vefat mevlididir. Bunun dışında yeni bir ev alanlar, yeni iş kuranlar da dua ettirmek amaçlı mevlit okutmaktadır.

Mevlitlerde çeşitli hediyeler dağıtılmaktadır. Bu hediyelerin neler olacağı tamamen bizim seçimimize bağlıdır. Başlıca mevlit hediyeliklerinden birisi de kokulu tesbihtir.

Kolulu tesbih çok farklı modellerde, farklı maddeler kullanılarak üretilebilmektedir. Cam kristal, ahşap, plastik bu maddelere örnek olarak verilebilir. En yaygın olanı ise plastik malzemeden üretilen kokulu tesbihtir.

Kokulu tesbih mevlit hediyeliği için en uygun ürünlerden biridir.Kolay temin edilebilen bir üründür. Tek başına olduğu gibi genellikle Yasin kitabı ve diğer mevlit hediyelikleri ile beraber tercih edilmektedir.  Mevlidin türüne göre müşteri istediği renk ve istediği sayıda ürünü seçenekler içerisinden temin edebilmektedir.

Kokulu tesbihler imalathanede üretildikten sonra dizim aşamasına geçilir. Doksan dokuzlu sayıda dizimleri yapıldıktan sonra da kalıcılık süresini artırması amacıyla özel bir içerikle desteklenen gül kokusu ile kokulandırılarak alıcının hizmetine sunulurlar.

Kutulu olan tesbihler kutusuzlara göre daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü kutulu tesbihin üzerine sticker olarak basılan isim ve kısa yazı yazılabilmektedir. Bu sayede ürün mevlit hediyesi olduğu gibi hatıra olarak da saklanabilmektedir.

Kokulu tesbih fiyatları, ürünün imal edildiği malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca el işçiliği ile diziliyor olması da kokulu tesbih fiyatlarına etki eden faktörlerdendir.

Bunun yanı sıra toplu alımlarda kokulu tesbih fiyatları perakendeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kokulu tesbih fiyatları hakkında detaylı bilgi alamak için mevlit hediyelikleri satan firmalarla irtibata geçilebilir, bu firmalardan toplu ve ucuz kokulu tesbih siparişi verilebilir.