Mevlüt İçin Yasin Kitabı

0
387

Mevlüt dendiği zaman ilk akla gelen hediyeliklerden biri Yasin kitabıdır. Bebek mevlidi için ayrı, gelin mevlidi için ayrı, vefat mevlidi için ayrı düzende imal edilen çok farklı türlerde Yasin kitabı bulunmaktadır.

Mevlüt için Yasin kitabı alacağımız zaman en fazla dikkat etmemiz gereken husus yapacağımız mevlide en uygun renkte olanını seçmektir. Bebek mevlitleri için canlı renkler tercih edilirken vefat mevlitlerinde ise daha ağır renkler tercih edilmektedir.

Mevlüt için hazırlanan Yasin kitaplarına son zamanlarda eklenen en büyük yenilik isim baskısı özelliğidir. Bu özellik sayesinde mevlit yaptıran kişi hediyelik Yasin kitabının üzerine istediği isim ve kısa yazıyı ekletebilmektedir. Böylelikle Yasin kitabı kişiye özel hale gelmiş olmaktadır.

Mevlüt için üretilen Yasin kitabı dış kapak olarak da farklı türlere sahiptir. Piyasaya baktığımızda karton kapaklı, kadife kaplı, deri ciltli Yasin cüzlerini görmek mümkündür. Tıpkı karton kapaklı cüzdeki gibi kadife kaplı ve deri ciltli üründe de farklı renk ve desen seçenekleri mevcuttur.

Mevlüt için Yasin kitabı tek başına olduğu gibi diğer mevlit hediyelikleri ile beraber de tercih edilebilir. Örneğin Yasin cüzü, kokulu tesbih ve mevlit şekerinden oluşan bir kombin içerik bakımından zengin olduğu gibi, mevlit içinde son derece uygun bir hediyelik olacaktır.

Mevlüt için Yasin kitabı almak istediğimiz zaman mevlit malzemeleri ticareti yapan firmalarla irtibata geçerek online yoldan çok kolay sipariş verebilir, isme özel Yasin kitabını kolayca hazırlattırıp temin edebiliriz.