Mevlüt Şekeri Külahı

0
547

Mevlüt şekeri diğer mevlüt hediyelikleri ile beraber mevlüde katılan davetlilere dağıtılan başlıca nesnelerdendir. Mevlüt şekeri kilo ile olduğu gibi külah ile de alınabilmektedir. Hatta külah ile olanı daha fazla tercih edilmektedir.

Mevlüt şekeri külahı değişik model ve renklerde farklı boyutlarda üretilmektedir. En yaygın kullanılan külah tipi, piramit şeklinde olandır. Bu külahlar yuvarlak olduğu gibi çoğunlukla köşelidirler.

Mevlüt şekeri külahı tasarımlarında kullanılan renkler farklılık göstermektedir. Vefat mevlüdü için tasarlanan külahlarda krem ve siyah renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığını görmekteyiz. Asker mevlüdü için hazırlanan külahlar ise bayrak temalı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bebek mevlüdüne özel olarak üretilen mevlüt şekeri külahı ise daha renkli şekillerde düzenlenmektedir. Kız bebek mevlidi için pembe renk, erkek bebek mevlidi için ise mavi tonlarından oluşan desen seçenekleri kullanılmaktadır. https://www.mevlidimvar.com/mevlut-sekeri kategorisinde bulunan tüm mevlüt şekeri çeşitlerine ait külahlar bulunmaktadır.

Bildiğimiz üzere yasin kitabı ve kutulu tesbih gibi ürünler üzerlerine eklenen yazılar ile kişiye özel hale getirilmektedirler. Mevlüt şekeri külahı da bu ürünler gibi üzerine yazı eklenerek mevlüde özel hale getirilmektedir. Ayrıca isim baskısı sayesinde diğer mevlüt hediyelikleri ile beraber son derece uygun bir kombin olmaktadır.

Mevlüt şekeri külahı nerede bulunur?

Mevlüt hediyelikleri ve malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapan Mevlidimvar.com‘dan güvenle sipariş verebilirsiniz.